FREZOWANIE CNC

Frezowanie CNC

Oferujemy usługi frezowania CNC we Wrocławiu z możliwością wysyłki. Wycinamy, frezujemy, grawerujemy oraz modelujemy 3D w materiałach miękkich, m.in:
– papierze
– kartonie
– drewnie
– sklejce i materiałach drewnopochodnych
– tworzywach sztucznych (pcv, hips, plexi, corian)
– metalach miękkich (aluminium, miedź, mosiądz, brąz)

Frezowanie CNC Wrocław

Możemy wyprodukować od zabawek i modeli, przez meble i dekoracje, aż po prototypy i mechanizmy. Możliwości plotera frezującego KIMLA zapewniają jego szerokie zastosowanie w wielu branżach. Specjalizujemy się głównie w obsłudze zleceń detalicznych, ale współpracujemy również z dużymi firmami. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, myśląc o nim kompleksowo: od projektu po postprodukcję. Nasi specjaliści chętnie posłużą radą i pomocą w całym procesie powstawania produktu. Maszyny CNC (Computerized Numerical Control) pozwalają na szybkie, precyzyjne i wysoce powtarzalne wykonanie złożonych kształtów.

Oferujemy m.i.: cięcie na wymiar, frezowanie CNC, Frezowanie CNC Wrocław, wycinanie CNC, cięcie CNC, grawerowanie CNC, frezowanie drewna, grawerowanie drewna, cięcie laserem, grawerowanie laserem.

Potrzebujesz coś wyciąć lub wygrawerować, ale nie wiesz gdzie i jak to zrobić? Nie chcesz kupować tylko mieć coś unikatowego? Zapraszamy do współpracy!”

Zapraszamy do współpracy! 🙂 Frezowanie CNC Wrocław | tosiewytnie@onimo.pl | +48 608 797 444