WYCINANIE LASEROWE

Ploter laserowy Trotec stwarza szerokie spektrum możliwości i zastosowania w wielu branżach. Specjalizujemy się głównie w obsłudze zleceń detalicznych, ale współpracujemy również z dużymi firmami. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, myśląc o nim kompleksowo: od projektu po postprodukcję. Nasi specjaliści chętnie posłużą radą i pomocą w całym procesie powstawania produktu. Poniżej prezentujemy przykładowe zastosowania wraz z ofertą. Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie, a cena zależna jest od kształtu, grawerowanej powierzchni oraz materiału. Wycinanie laserowe wymaga materiałów w formie wektorowej. W razie potrzeby oferujemy możliwość odpowiedniego przygotowania projektu do wycinania jeśli istniejąca dokumentacja jest niewystarczająca.  

Masz pomysł i chcesz go zrealizować, ale nie wiesz gdzie i jak to zrobić?

Zapraszamy do współpracy! 🙂 | tosiewytnie@onimo.pl | +48 608 797 444


WIZYTÓWKI

wycinane laserowo z pewnością zapadną w pamięć potencjalnemu klientowi. Wykonane z materiałów takich jak pleksa, drewno czy aluminium odznaczą się również większą trwałością w porównaniu do tych standardowych. Warto wspomnieć, że nie określamy minimalnej ilości zamówionych sztuk – przygotujemy tyle, ile aktualnie potrzebujesz.

materiał: aluminium anodowane | koszt: 6 zł netto / szt. przy zamówieniu 50 szt.

 

 

DEKORACJE STOŁÓW

Indywidualnie dobrane projekty spójnie połączą całą aranżację wydarzenia. Wykorzystanie ekologicznych materiałów takich jak papier i drewno, szlachetnym wyglądem nada dodatkowej elegancji na każdym stole. Dostarczymy do Ciebie gotowe dekoracje, bez konieczności ręcznego wypisywania winiet.

materiał: karton + fornir. | koszt: winieta: 3 zł netto / szt., numer stolika: 9 zł netto / szt.

 

 

 

ZAKŁADKI DO KSIĄŻEK

Szukasz czegoś wyjątkowego na prezent dla mola książkowego? A może nie masz pomysłu na oryginalną reklamę Twojej firmy? Zamów zakładki z indywidualnym wzorem, a zapewniamy, że przykują uwagę.

materiał: czarny karton gr. 1 mm | koszt: 3 zł netto / szt.

 

 

 

OZDOBY ŚWIĄTECZNE

Znudziły Cię standardowe bombki? A może chcesz sprawdzić nietypowy prezent swoim klientom? To doskonały sposób, aby w nietuzinkowy sposób podziękować za całoroczną współpracę.

materiał: sklejka gr. 1.5 mm | koszt: gwiazda 1 zł netto / szt., śnieżynki: 4 zł netto / szt.